Kurs nurkowy PszczynaZacznij podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym w Pszczynie

Zacznij podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym w Pszczynie

Nurkowanie Pszczyna to przygoda, która pozwoli ci poznać podwodny świat fauny i flory. Jednak zanim sam będziesz mógł zagłębiać się w podwodne krainy musisz ukończyć szkolenie. Podczas podstawowego kursu nurkowego w centrum nurkowym w Pszczynie uzyskasz niezbędny dokument potwierdzający twoje umiejętności jako nurka Pszczyna. Kursy nurkowania w centrum nurkowym w Pszczynie dadzą ci pewność, że przygoda z nurkowaniem będzie bezpieczna i satysfakcjonująca. Kadra centrum nurkowego w Pszczynie składa się z najlepszych fachowców, dla których najważniejszym celem jest bezpieczeństwo kursantów. Po ukończeniu kursu podstawowego Pszczyna czy później kursów nurkowych Pszczyna na wyższych szczeblach nasze centrum nurkowe w Pszczynie gwarantuje ci uzyskanie certyfikatów, które są uznawane na całym świecie.

Podstawowy kurs nurkowy w Pszczynie dla dorosłych

Podstawowy kurs nurkowy w Pszczynie dla dorosłych

Wyszkolona kadra instruktorów nurkowania Pszczyna pomoże ci zagłębić tajniki nurkowania Pszczyna. Od nurkowania próbnego Pszczyna , po podstawowy kurs nurkowy OWD Pszczyna, a kończąc na szkoleniach technicznych czy kursie instruktorskim Pszczyna. Wejdź na stronę internetową naszego centrum nurkowego w Pszczynie i sprawdź jakie szkolenia przygotowaliśmy dla ciebie. Podstawowy kurs nurkowy Pszczyna  dla dorosłych Open Water Diver Padi Pszczyna , to początek twojej przygody z nurkowaniem Pszczyna. Szkolenie prowadzone jest według wytycznych PADI Pszczyna  – jednej z najbardziej znanych federacji nurkowych na świecie, która zrzesza tysiące nurków. Zaczynając przygodę z nurkowaniem Pszczyna  ukończysz podstawowy kurs nurkowy OWD Pszczyna , czyli Open Water Diver Pszczyna, jest on jednym z najbardziej popularnych stopni nurkowych Pszczyna na świecie. Zapisz się już dzisiaj na podstawowy kurs nurkowy Pszczyna  dla dorosłych w Pszczynie.

Podstawowy kurs nurkowy w Pszczynie dla dzieci

Podstawowy kurs nurkowy w Pszczynie dla dzieci

Nasze centrum nurkowe Pszczyna poza szkoleniami dla dorosłych, prowadzi podstawowe kursy nurkowe w Pszczynie dla dzieci. W naszej szkole nurkowej Pszczyna już od ósmego roku życia uczymy dzieci nurkowania. Podstawowy kurs nurkowy w Pszczynie dla dzieci jest prowadzony przez cały rok tak, aby dziecko w każdym momencie było gotowe na wyjazd z rodziną na wakacje nurkowe Pszczyna. Podstawowy kurs nurkowy w Pszczynie dla dzieci, to również idealny prezent dla dziecka, które czuje się jak ryba w wodzie.

Program podstawowego kursu nurkowania w Pszczynie

Program podstawowego kursu nurkowania Pszczyna

Podstawowy kurs nurkowy w Pszczynie wcale nie jest taki trudny, po jego ukończeniu dostaniesz certyfikat nurkowy Pszczyna, który uznawany jest na całym świecie. Podczas kursu nurkowego Pszczyna  dokładnie zapoznasz się ze sprzętem nurkowym Pszczyna i dokładnym jego użytkowaniem oraz oczywiście poznasz zasady nurkowania w pełnym sprzęcie nurkowym Pszczyna. Nasze centrum nurkowe w Pszczynie zapewnia duży wybór sprzętu nurkowego . Pszczyna Podczas podstawowego kursu nurkowego Pszczyna nasi instruktorzy nurkowania Pszczyna  nauczą cię bezpiecznych zasad planowania oraz prowadzenia nurkowania Pszczyna. Powiedzą ci również jak poradzić sobie w niebezpiecznych sytuacjach, które mogą wydarzyć się pod wodą. Na to też będziesz przygotowany. Podstawowy kurs nurkowy w Pszczynie składa się z pięciu modułów teoretycznych, pięciu modułów na basenie, a także z czterech nurkowań Pszczyna na wodach otwartych. Zajęcia basenowe przeprowadzane są w małych grupach i na prywatnym basenie, który mamy do własnej dyspozycji. Jeden instruktor nurkowania  Pszczyna szkoli nie więcej niż czwórkę kursantów. Natomiast na nurkowania Pszczyna w wodach otwartych podczas podstawowego kursu nurkowego Pszczyna jeździmy na pobliskie akweny, np. do Jaworzna. Podstawowy kurs nurkowy w Pszczynie jest bardzo istotnym elementem podczas twojej ścieżki kariery jako nurka Pszczyna . Aby przekazać wiedzę korzystamy z kilku źródeł wiedzy: filmu, quizów, podręczników oraz wykładów prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów nurkowania Pszczyna. Przekazujemy wiedzę w optymalnie dobranej ilości, aby każdy kursant bez problemu przyswoił odpowiednią dawkę wiedzy dotyczącą podstawowego kursu nurkowego Pszczyna.

Co zyskasz kończąc podstawowy kurs nurkowy w Pszczynie?

Co zyskasz kończąc podstawowy kurs nurkowy Pszczyna ?

Po podstawowym kursie nurkowym w Pszczynie uzyskasz uprawnienia nurkowe na poziomie OWD. Z takim certyfikatem będziesz wykonywać partnerskie nurkowania Pszczyna do 18 metrów, jak również podjąć dalsze kursy nurkowe Pszczyna lecz teraz na poziomie zaawansowanym AOWD.

Dzieci, które ukończyły podstawowy kurs nurkowy Pszczyna  – otrzymają uprawnienia Junior OWD Pszczyna  i możliwość nurkowania na głębokość 12 metrów. Chcąc zacząć podstawowy kurs nurkowy Pszczyna musisz umieć pływać oraz nie mieć problemów zdrowotnych. Nasze centrum nurkowe w Pszczynie zapewnia sprzęt na cały czas trwania kursu nurkowego Pszczyna. Po zakończeniu podstawowego kursu nurkowego Pszczyna stajesz się pełnoprawnym nurkiem Pszczyna i cały podwodny świat staje się dla ciebie otwarty. Masz możliwość nurkowania Pszczyna w Polsce jak i za granicami naszego kraju. A jeśli podstawowy kurs nurkowy Pszczyna  w naszym centrum nurkowym  w Pszczynie, to dla ciebie za mało – bez problemu możesz wrócić do nas na kolejne szkolenia już na wyższych szczeblach. Masz również możliwość szkolenia się w naszym centrum na nurkowego  Pszczyna przewodnika czy divemastera, a może w końcu zostaniesz instruktorem nurkowania Pszczyna? Prowadzimy nie tylko podstawowe kursy nurkowania Pszczyna, ale też szkolimy profesjonalistów. Nasze centrum nurkowe Pszczyna prowadzi szkolenia na wszystkich szczeblach nurkowej kariery.

Kursy nurkowe Pszczyna. Kontynuacja szkolenia nurkowego

Kursy nurkowe Pszczyna, kontynuacja szkolenia nurkowego

Jeśli po skończonym podstawowym kursie nurkowania Pszczyna zapragniesz kontynuacji szkolenia nurkowego w naszej szkole nurkowej Pszczyna jest to możliwe. Prowadzimy kursy nurkowe Pszczyna na różnych poziomach. Realizujemy kursy Advanced Open Water Diver PADI Pszczyna .

Kursy nurkowe Pszczyna  zapewnią ci możliwość eksplorowania świata, który znajduje się na głębokości poniżej 30 metrów, wystarczy jedynie ukończyć kurs Deep Water Diver PADI w Pszczynie. Kontynuacja szkolenia nurkowego Pszczyna  zapewni ci lepszą orientację pod wodą, która nie jest taka prosta jak mogłoby się to wszystkim wydawać. Nasi instruktorzy nurkowania Pszczyna wprowadzą cię w sekrety nawigacji podczas kursu nurkowego Nawigacja Podwodna PADI w Pszczynie. A jeśli nie lubisz zimna, a nie da się tego uniknąć nurkując Pszczyna w polskich akwenach polecamy ukończenie kursu nurkowego Suchy skafander PADI Pszczyna. Kontynuując szkolenia nurkowe Pszczyna ważnym punktem na mapie każdego nurka Pszczyna jest ukończenie szkolenia Rescue PADI Pszczyna , gdzie dowiesz się jak uratować życie nurkowi pod wodą oraz jak działać podczas awaryjnych sytuacji. Nurkowanie na wrakach Pszczyna  też jest możliwe, pod warunkiem ukończenia kursu Wrakowego PADI w Pszczynie.

Zapraszamy do centrum nurkowego BeskidDivers w Pszczynie

Rozpocznij przygodę z nurkowaniem już dzisiaj w centrum nurkowym Beskid Divers w Pszczynie. Zapisz się na podstawowy kurs nurkowy w Pszczynie. Z nami spełnisz swoje marzenia!

Nasze biuro jest dla Was czynne codziennie w godz. 6:00 – 22:00

Zapisz się na kurs

Nie zwlekaj i zapisz się na Podstawowy kurs nurkowania OWD

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Administratorem Państwa danych osobowych jest: Centrum Nurkowe BESKID DIVERS, ul. Chełmska 5, 43-300 Bielsko-Biała. Uprzejmie informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane w celach związanych ze świadczeniem usług przez naszą Firmę oraz w celach kontaktowych. Ponadto, mają Państwo prawo do wglądu, aktualizacji, sprostowania bądź usunięcia danych osobowych oraz złożenia skargi do organu nadzoru.
Więcej informacji na temat polityki ochrony danych osobowych w naszej Firmie mogą Państwo uzyskać pod adresem: polityką prywatności

Beskid Divers to jedyne centrum IANTD NA POŁUDNIU POLSKI, autoryzowane 5-cio gwiazdkowe centrum PADI

 

Beskid Divers to centrum IANTD autoryzowane 5-cio gwiazdkowe centrum PADI

 

 

Tylko u Nas Zrobisz Podstawowy Kurs Nurkowy  OWD Padi w Bielsku Białej :

W Jedynym Autoryzowanym 5 Gwiazdkowym Centrum Nurkowym PADI w woj. Śląskim

W Jedynym  Licencjonowanym  Centrum Nurkowym IANTD na południu Polski

Na prywatnym basenie z ciepłą wodą

Zajęcia basenowe maksymalnie 4 osoby na 1 instruktora nurkowania

Nurkowania na wodzie otwartej maksymalnie 2 osoby na jednego Instruktora nurkowania

Idealnie dopasowany  sprzęt nurkowy

Kurs Nurkowy przeprowadzany w dowolnych wybranych przez Ciebie godzinach 7 dni w tygodniu od 6 :00  do 22 :00

zajęcia teoretyczne i egzamin teoretyczny możesz wykonać online  na swojej kanapie w domu

Odpowiedzi na Wasze najczęstsze pytania odnośnie podstawowego kursu nurkowania

 

Jak bardzo muszę być sprawny fizycznie by zacząć nurkować ?

 

Aby nurkować powinniśmy dobrze cuć się w wodzie i mieć ogólnie przyjętą dobra sprawność fizyczną. Ważne badania lekarskie dopuszczające do nurkowania musimy zobaczyć na początku kursu

 

Czy muszę przejść badania lekarskie ?

 

Badania wystarczą od lekarza rodzinnego.

 

Czy muszę mieć swój własny sprzęt nurkowy  ?

 

Docelowo sytuacją idealną jest mieć swój własny sprzęt i My jako centrum chętnie ten sprzęt na własność pomożemy skompletować. Początkowo My zapewniamy całe wyposażenie na kurs (cena wliczona za kurs) , wyjątek ABC maska, rurka, płetwy

 

Czy dzieci mogą nurkować ?

 

Rodzice sami muszą podjąć świadomą decyzję czy ich dziecko powinno nurkować? Jeśli uważają, że tak podpisują szereg oświadczeń dotyczących aspektów prawnych. Standardy zaś wskazują 18 lat-kursant osobiście decyduje się na kurs lub ma ukończone15 lat z pisemną zgodą opiekuna prawnego. Młodzieżowe stopnie zaś wskazują ukończone 8 lat z pisemną zgodą opiekuna prawnego.

 

Gdzie się ubezpieczyć ?

 

Ważny jest zakres ubezpieczenia i jakie planujemy wykonywać nurkowania i gdzie? Najbardziej popularne ubezpieczenia dla nurków oferuje DAN i HESTIA

 

Czy są ukryte jakieś  koszty podstawowego kursu nurkowego ?

 

Nie ma

 

Gdzie odbywają się zajęcia podstawowego kursu nurkowego?

 

Część teoretyczna to głównie nauka własna; spotykamy się w naszej siedzibie aby wytłumaczyć niezrozumiałe dla kursanta elementy wiedzy i oczywiście na egzaminach. Część basenowa odbywa się na naszym prywatnym basenie w Bielsku Białej , Nurkowania to głównie krakowski Zakrzówek lub Jaworzno. Nurkowania można dokończyć również na zagranicznym wyjeździe.

 

Czy są organizowane wyjazdy nurkowe ?

 

Oczywiście! Zarówno na lokalne nurkowiska (nasi absolwenci mają stałe zaproszenie pod nasze wiaty nurkowe) jak i zagraniczne w mniej lub bardziej popularne kierunki nurkowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszym kalendarzem.

 

Jak głęboko będę mógł nurkować po podstawowym kursie nurkowym ?

 

Podstawowy kurs nurkowania  uprawnia do nurkowania partnerskiego na głębokość do 18m

 

Co będę potrafił po podstawowym kurie nurkowania ?

 

Absolwenci kursu podstawowego umieją bezpiecznie samodzielnie zaplanować przygotować i wykonać nurkowanie w systemie partnerskim do czego gorąco zachęcamy po zakończonym podstawowym kursie nurkowym.

 

Jakie są możliwości dalszych szkoleń nurkowych w Bielsku Białej ?

 

Możliwość kontynuacji edukacji jest szeroka, można robić specjalizacje nurkowe, które nas interesują lub robić wyższe stopnie dające nam większe uprawnienia nurkowe . Niektórych interesują nurkowania techniczne lub ratownictwo nurkowe. W naszym centrum nurkowym  możesz zdobyć wszystkie uprawnienia do instruktora nurkowania włącznie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.

 

Gdzie będę mógł nurkować po podstawowym kursie nurkowym , i czy będę miał z kim nurkować ?

 

W Polsce jest wiele popularnych miejsc nurkowych, czyste jeziora, zalane kamieniołomy, niektóre posiadają mniej lub bardziej rozbudowana infrastrukturę nurkową. Zagranica oferuje wiele ciekawych destynacji. Jeżeli nie masz partnera nurkowego na podstawowym kursie nurkowym  na pewno takiego poznasz ☺ Na zorganizowanych wyjazdach partnerzy wybierani są zwykle pod względem umiejętności. Generalnie nurkowanie to doskonała okazja do poznawania nowych ludzi.

 

Czy można zrobić podstawowy kurs nurkowania za granicą np. Egipt ,Chorwacja ?

 

Z nami kurs nurkowy można zrobić, dokończyć kurs nurkowania  w zasadzie wszędzie. Wyjazdy staramy się tak zorganizować, aby najlepiej „wykorzystać” dane miejsce, dlatego czasem lepiej teorię i baseny zrobić w kraju.

 

Czy egzamin jest trudny do zdania ?

 

Materiały do zajęć teoretycznych są tak stworzone, że naprawdę każdy jest w stanie przyswoić sobie wiedzę, użycie wielu mediów; quizy, pytania sprawdzające, tablice, filmy, książki sprawia, że wiedza dociera do wzrokowców, i słuchowców i innych …owców, zresztą poprawki też są dla ludzi ☺

zobacz również nasze nne strony :

http://balonybielskobiala.pl http://balonyhelbielsko.pl    http://balonariumbielsko.pl  http://balonyzhelembielsko.pl

http://Balonybielsko.com.pl   http://bielskobalony.pl   http://sklepbalony.pl  http://heldobalonowbielsko.pl    http://pudlozbalonami.pl  http://pocztabalonowabielsko.pl  http://girlandybielsko.pl   http://dekoracjebalonowebielsko.pl http://butlazhelembielsko.pl  http://butlazhelemcom.pl

Podstawowy kurs nurkowy Padi Bielsko Biała

Podstawowy kurs nurkowy Padi Bielsko Biała

Kontakt